NAJEM ŚREDNIO I DŁUGOTERMINOWY   Jeżeli poszukujesz alternatywy dla zakupu i użytkowania własnego samochodu wybierz nasz wynajem średnio- lub długoterminowy. Gwarantujemy Ci, że to najlepsze rozwiązanie gdy realizujesz nowe prywatne lub firmowe przedsięwzięcie i potrzebujesz auto na trudny do sprecyzowania okres (auto jest obciążeniem finansowym tylko w okresie, w którym faktycznie go potrzebujesz). Może to być np. potrzeba sezonowego uzupełnienia Twojej floty, wyjazdu na urlop lub dłuższa naprawa własnego auta. Wybierz tzw. outsourcing floty i przekaż sprawy niezwiązane z podstawową działalnością wykwalifikowanej firmie zewnętrznej!

    Stając się naszym klientem zyskujesz:
- pozbycie się nieprzewidywalnych kosztów związanych z obsługa własnego samochodu (ubezpieczenie, szkody, naprawy itp.)
- niezmienną miesięczną stawkę najmu
- jedyny koszt ponoszony przez Klienta to: paliwo, żarówki, płyn do spryskiwaczy itp.
- umowę podpisujesz z nami na jeden lub więcej miesięcy, dodatkowo negocjując swoje indywidualne wymagania, np. limit kilometrów, zakres obsługi, zakupu wybranego przez Ciebie auta (przy wynajmie od 24 miesięcy) itd.

   Jeżeli interesuje Cię wynajem średnio- lub długoterminowy sprawdź nasze przykładowe stawki najmu na stronie CENNIK I WARUNKI oraz wyślij zapytanie wypełniając nasz formularz na stronie ZAPYTANIE / REZERWACJA.

powrót do góry