FORMY PŁATNOŚCI


   W tym miejscu znajdziesz informacje jak wpłacić zaliczkę lub kaucję, jak zapłacić za cały wynajem, za kolejny miesiąc wynajmu lub za jego przedłużenie.

A.  Karta typu Visa, Mastercard, JCB, Diners lub American Express (Visa Electron, Maestro lub Mastercard Electronic są akceptowane tylko w przypadku fizycznej obecności przy transakcji klienta z kartą). Gdy chcesz zapłacić zdalnie (tzn. bez przyjazdu do naszego oddziału) i posiadasz jedną z wyszczególnionych wyżej kart, pobierz jeden z następujących druków:  Druk wpłaty zaliczki,  Druk wpłaty kaucji,  Druk zapłaty za najem lub dopłaty. Są to tzw. formularze mailorder, które wydrukuj, uzupełnij, podpisz i prześlij nam faxem (z zagranicy +48 61 868 33 69, z Polski 61 868 33 69) lub zamiennie zeskanuj i przeslij nam mailem (akm@akm.pl). O przefaxowaniu formularza poinformuj nas niezwłocznie mailem albo telefonicznie, abyśmy mogli potwierdzić Ci jego otrzymanie oraz poprawność dokonanej transakcji. Dzięki operacji wykonywanej w ten sposób, dane Twojej karty są całkowicie bezpieczne (nie wpisujesz ich na żadnej stronie www). W przypadku nowej rezerwacji, nie przesyłaj nam formularza bez naszego wcześniejszego potwierdzenia możliwości jej przyjęcia.

B.  Gotówka lub karta (płatnicza lub kredytowa) w naszym oddziale. Jeśli preferujesz osobisty kontakt, wszelkich płatności możesz dokonać gotówką, kartą płatniczą lub kredytową, osobiście, za pośrednictwem członka rodziny, współpracownika lub znajomego w naszym regionalnym oddziale (zapraszamy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty za pomocą telefonu lub maila).

C.  Przelew na nasze konto bankowe. Pamiętaj aby przy zaliczce prawidłowo opisać przelew, tzn. w tytule klasę auta, miejsce odbioru i okres najmu. W przypadku kaucji, KONIECZNIE w tytule wpisz słowo "kaucja...", a w przypadku przelewu łączonego z zaliczką lub zapłatą za najem, użyj słowa "w tym kaucja w kwocie...". Przelewy z banków zagranicznych wykonuj w opcji umożliwiającej zaksięgowanie na naszym koncie dokładnie kwoty, jaką wcześniej ustaliłeś z nami w złotych. O nadaniu przelewu poinformuj nas niezwłocznie mailem albo telefonicznie, abyśmy mogli potwierdzić Ci jego otrzymanie. ). W przypadku nowej rezerwacji, nie dokonuj przelewu bez naszego wcześniejszego potwierdzenia możliwości jej przyjęcia. Szczegóły do przelewu: rachunek 82 1140 2004 0000 3102 6581 8220 (przy przelewie z zagranicznego banku dopisać przez numerem symbol PL), nasze dane AKM ul.Lubartowska 19/U1, 04-326 Warszawa (przy przelewie z zagranicznego banku dopisać na koncu wyraz Poland), opcjonalne dane neszego banku BRE Bank S.A. Retail Banking al.Mickiewicza 10, 90-050 Lodz Poland, sort code 11402004, swift/bic BREXPLPWMUL.

powrót do góry